Jednoduché tipy, ako rozbehnúť vlastný biznis rýchlo a bez problémov

Jednoduché tipy, ako rozbehnúť vlastný biznis rýchlo a bez problémov

Podnikanie je pre mnohé ženy jedinou možnosťou ako pracovať a zároveň byť časovo flexibilná kvôli rodine. Ak uvažujete nad tým, že by ste rozbehli niečo vlastné, poradíme si, ako rozbehnúť biznis rýchlo a bez problémov.

Živnosť, alebo s.r.o.?

Skôr, ako začnete podnikať, budete sa musieť rozhodnúť, či si vyberiete živnosť alebo s.r.o. Každé má svoje výhody, ale aj nevýhody. Napríklad pri živnosti môžete počítať s rýchlejším založením firmy (zvyčajne to trvá 2-4 dni). Pri s.r.o. zas máte výhodu v tom, že neručíte za záväzky spoločnosti.

Nájdite si porovnanie živnosti a s.r.o. a vyberte si medzi živnosťou a s.r.o.

Nájdite si reprezentatívne sídlo

Ak chcete rozbehnúť biznis, potrebujete reprezentatívne sídlo, ktoré vás zviditeľní. Ako začínajúca podnikateľka ale potrebujete ušetriť, preto by sme vám odporučili využiť službu virtuálneho sídla. Virtuálne sídlo spoločnosti nájdete na lukratívnych bratislavských adresách a nezaplatíte zaň veľa peňazí. Na danej adrese sa fyzicky nebudete nachádzať, avšak vaša firma bude na tejto adrese riadne zapísaná. V prípade potreby budete môcť využívať zasadacie priestory na danej adrese.

Ak sa chcete zviditeľniť, lepšia možnosť ako si vybrať virtuálne sídlo v Bratislave nepripadá do úvahy.

Dajte si vytvoriť vlastnú web stránku

V dnešnej dobe by žiaden začínajúci podnikateľ nemal rozbiehať biznis bez vlastnej web stránky. Dajte si preto vytvoriť vlastnú web stránku, ktorá bude atraktívna nielen po dizajnovej, ale hlavne po obsahovej stránke. Ak chcete zaujať, musíte potencionálnej klientele poskytnúť plnohodnotné informácie o vás, o podnikaní. Keď o vás potencionálna klientela nebude vedieť takmer nič, rozhodne sa nakupovať u konkurencii.

Ak chcete úspešne rozbehnúť vlastný biznis, vyberte si správnu formu podnikania, nájdite si sídlo, ktoré vás bude reprezentovať a hlavne vytvorte web, kde sa o vás klienti budú môcť dozvedieť viac informácií.