Letné pánske oblečenie, v ktorom sa každý muž cíti pohodlne

Letné pánske oblečenie, v ktorom sa každý muž cíti pohodlne

Aj keď módu sledujú viac ženy ako muži, aj páni sa chcú pekne obliekať. Mužom nezáleží až tak na kvantite ako na kvalite, preto je vyššia pravdepodobnosť, že práve v pánskom šatníku nájdeme kvalitnejšie oblečenie. V ktorom letnom pánskom oblečení sa ale muž cíti pohodlne?

Pánske kraťasy

Snáď najnosenejší pánsky letný kúsok oblečenia. V pánskych kraťasoch sa muži cítia dobre, nech už sa nachádzajú v práci, na dovolenke, na stretnutí s kamarátmi, či na prechádzkach s partnerkou.

V pánskych letných šatníkoch by nemali chýbať moderné kraťasy. Moderné pánske kraťasy by mali byť maximálne pohodlné, veľkosťou vyhovujúce, dĺžkou vyhovujúce a hlavne v páse dostatočne pevné, aby nepadali. V prípade džínsových pánskych kraťasov odporúčame pozerať kvalitu zipsu a mäkkosť rifľoviny.

V letnom šatníku by nemali chýbať aj pánske šortky na kúpanie.

Tričká s krátkym rukávom

Okrem pánskych kraťasov sa muži cítia pohodlne aj v tričkách s krátkym rukávom. Tričká s krátkym rukávom muži nosia prakticky celý rok a nielen v lete. Tričká musia byť dobrého strihu, z jemného príjemného materiálu a hlavne musia byť ľahko kombinovateľné so všetkým oblečením. Môžu ich nosiť s teplákovými kraťasmi, s rifľovými, ale aj s dlhými rifľami, či teplákmi. V chladných ročných obdobiach stačí na ne obliecť podšité pánske mikiny bez alebo s kapucňou.

Odporúčajú sa predovšetkým tričká z kvalitnej 100% bavlny.

Funkčné tričká

Okrem bavlnených krátkych tričiek sa muži cítia pohodlne aj vo funkčných tričkách. Sú to tričká určené primárne na športovanie. Odvetrávajú pot, zahrejú keď je potrebné a nezapáchajú tak ako obyčajné tričká. Funkčné tričká sú dobrým letným kúskom najmä na výlety do prírody, na beh, cyklistiku, či iné športy. Odporúčame ale kupovať výhradne len značkové funkčné tričká. Sú síce drahšie, ale majú prakticky neobmedzenú životnosť.

Zdroj obrázka:

Autor: Kitja Kitja  / Shutterstock.com