Je váš dámsky šatník pripravený na leto?

Je váš dámsky šatník pripravený na leto?

Vysoké letné teploty nás všetkých bez výnimky lákajú k vode. Z šatníka vyťahujeme pohodlné kúsky, v ktorých sa aj vo vysokých teplotách cítime dobre.

Je ale váš dámsky šatník pripravený na leto?Ak nie, ponúkame vám zaujímavé tipy, ako si oživiť váš dámsky šatník.

Letné šaty

Čo by viac malo dominovať v dámskom letnom šatníku, ak nie práve letné šaty? Ak váš šatník obsahuje minimum letných šiat, resp. žiadne, mali by ste si toto leto kúpiť pár nových letných šiat. Štýlové letné šaty v sviežich farbách sú nadčasovým kúskom, ktorý využijete aj nasledujúce sezóny. Odporúčame kúpiť letné šaty s volánikmi, s áčkovou sukňou, ale aj jednoduché námornícke letné šaty. Odporúčame uprednostňovať predovšetkým tieto materiály – 100% bavlnu, 100% organickú bavlnu, modal, ľan a lyocell. Práve v týchto materiáloch sa cítime počas leta príjemne, preto by mali tvoriť gro dámskeho letného šatníka.

Tielka s viazaním

V letných horúčavách viac oceníte namiesto topov s krátkymi rukávmi tielká. Ak chcete kúpiť nové tielka, uprednostňujte tielka s viazaním. Zvýraznia vaše vypracované brucho a tým, že odhaľujú časť brucha, pôsobia sexy. Zaručene ním upútate pohľady okoloidúcich mužov, ale aj žien. Zvoľte skôr jednofarebné tielka s viazaním. Môžete ich kombinovať k džínsovým kraťasom, kraťasom s ľanu, ale aj k moderným sukniam s potlačou. Môžete ich nosiť aj na pláž, na dámske plavky.

Kulotky

Pracujete v kancelárii a hľadáte pohodlné nohavice, v ktorých vydržíte sedieť celú pracovnú dobu? Odporúčame vám kulotky! Voľné, vzdušné kulotky v pekných farbách sú príjemným oživením každého outfitu a zároveň sú maximálne pohodlné aj v extrémnych horúčavách. Sú to skrátené a rozšírené nohavice, čím sa vlastne pokožka neprehrieva a vy sa v nich cítite dobre.

Kulotky odporúčame z ľahkého vzdušného materiálu. Najviac odporúčame lyocell, bavlnu a ľan.

Zdroj obrázka:

Autor: HighKey  / Shutterstock.com