Neželané návštevy u vás doma: Zbavte sa bezpečne škodcov, ktorí vám ničia život!

Neželané návštevy u vás doma: Zbavte sa bezpečne škodcov, ktorí vám ničia život!

Medzi nepríjemných škodcov už dávno nepatrí len hmyz alebo hlodavce. Možno by ste to nepovedali, ale aj také mačky, psy alebo vtáky vedia poriadne otráviť život. Ako vyriešiť ich presun alebo priamo odchod z vášho príbytku?

Vymedzte zvieratám priestor

Ako? Ak stavíte na kvalitný odpudzovač mačiek, môžete si byť istí, že opustia priestor, v ktorom nechcete, aby sa nachádzali. Vďaka elektrickej “plašičke”, ktorá vydáva ultrazvukové signály, perfektne a spoľahlivo vymedzíte priestor nielen mačkám, ale aj psom.

Signály, ktoré vydáva odpudzovač psov a mačiek, sú mimoriadne nepríjemné, čo je zárukou, že po chvíli priestor, v ktorom sa plašič nachádza, opustia. Vďaka zmene kmitočtu si naň zvieratá  nezvyknú a pomaly začnú hľadať iné stanovište. Priestor, v ktorom sa plašič nachádza, je pred nimi chránený. Môžete ho použiť vnútri i vonku, je len na vás, ktoré miesto bude pre zvieratá vo vašej blízkosti tabu.

Nebojte sa, odpudzovač mačkám ani psom neublíži, len im určí priestor, v ktorom by sa nemali pohybovať. Okolie domu, prípadne kvetinový záhon alebo iné priestranstvo, ktoré chcete pred mačkami a psami chrániť, jednoducho vybavte plašičom, a máte po probléme! Je to jednoduché a spoľahlivé riešenie.

Vtáčie výkaly sa stanú minulosťou vďaka plašičom

Vadí vám, že si vtáky z okolia vytvorili pod vašou strechou hniezdo? Ranné vstávanie za neustáleho „spevu“ a parapety znečistené výkalmi, aj taká môže byť realita a následky vtáčích návštev.

Ako ich šetrne vyhnať? Skúste použiť ultrazvukový plašič vtákov, ktorý vydáva zvuk na vysokej frekvencii. Pre vtáky je neznesiteľná, no sluchové orgány človeka ju nezachytia. Takýto plašič môžete použiť na ochranu vnútorných i vonkajších priestorov.

Plašičom vtákov zabezpečíte, že sa vrabce, škorce, vrany, havrany, holuby a mnohé ďalšie druhy, u vás doma viac neobjavia. Zbavte sa neželaných výkalov, zvukov, zničeného interiéru i exteriéru vďaka spoľahlivým plašičom, ktoré zvieratá šetrne dostanú z vášho pozemku alebo domácnosti. Ich inštaláciu zvládne naozaj každý!