Oblečenie, ktorému neodolá žiaden muž

Oblečenie, ktorému neodolá žiaden muž

Pánska móda, rovnako ako aj dámska, sa každý rok mení. Niektoré veci sa opäť vracajú a niektoré, ktoré máte v skrini, sú už dávno OUT. Muži sa v porovnaní so ženami obliekajú jednoduchšie. Nejde im o výzor, ale najmä o to, aby sa cítili pohodlne. Niektoré veci nosia až dovtedy, kým sa im úplne nezoderú alebo nevyblednú, čo sa o ženách rozhodne nedá povedať. Ktorému oblečeniu však žiaden muž neodolá? 

Jednoduché bavlnené tričko 

Je pohodlné, vhodné na akúkoľvek príležitosť a navyše fantasticky saje pot, čo muž oceníte najmä cez letné mesiace. Klasických jednofarebných tričiek s jednoduchými alebo žiadnymi vzormi sú jednotkou v šatníku každého muža a určite aj toho vášho! K týmto tričkám sa hodia značkové pánske tenisky, ale aj elegantná obuv. 

Bomber bunda 

Ktorý muž ju nemá vo svojom šatníku? Určite ani jeden! Bomber bundy sú v súčasnosti IN a milujú ich nielen mladí, ale aj starší muži v stredných rokoch. Pod tieto bundy môžu nosiť čokoľvek – košeľu, tričko, sveter, polokošeľu. Ak v šatníku nemáte takúto bundu, určite si pozrite ponuku nadčasových pánskych búnd Alpha Industries. Táto značka je medzi muži obľúbená a uvidíte, že túto značku si zamilujete aj vy. 

Džínsy 

Jednoduché, tmavé Straight alebo Slim džínsy. Toto milujú muži a vždy aj budú. Skvele sa nosia v akomkoľvek ročnom období a poskytnú pohodlie aj na niekoľko hodín. 

Mikiny 

Milujú ich muži, pre ktorých je najpohodlnejší športový štýl. Dajú sa nosiť prakticky k akémukoľvek tričku a predávajú sa buď s kvalitnou hrubou podšívkou, alebo s tenkou vhodnejšou skôr na leto. 

Viete, ktorému oblečeniu neodolá žiaden muž? Určite neodolá pohodlnému tričku s krátkym, ale i dlhým rukávom; bunde (bomber alebo koženej); tmavým džínsom a čiernym mikinám. Je to klasika, ktorá nikdy nesklame a vždy bude v móde. Ale priznajme si, ktorý muž rieši, čo je aktuálne v móde? Obliekajte si to, čo sa vám dobre nosí.

Photo by Jonas Svidras on Unsplash.com