Ochráňte svoj telefón pred poškodením: Stavte na tieto doplnky!

Ochráňte svoj telefón pred poškodením: Stavte na tieto doplnky!

Nikto nechce, aby sa mu mobil poškodil napríklad pri páde alebo pri nesprávnej manipulácii s ním. Ako ho môžete ochrániť pred poškodením? Zadovážte si doplnky, ktoré vám pomôžu predĺžiť jeho životnosť.

Fólie a sklá sú jednoduchým riešením

Skvelými pomocníkmi, ktorí chránia telefón pred oškretím a poškodením displeja, sú ochranné fólie a tvrdené sklá. Práve oni zabraňujú tomu, aby sa vám telefón znehodnotil a namiesto displeja ste po páde skončili s prasknutou „pavučinou“. Ochranné fólie tiež bránia zašpineniu telefónu a sú veľmi lacným a jednoduchým spôsobom ako si telefón ochrániť pred znehodnotením. Existujú v mäkkej a tvrdej verzii – tá sa zvykne nazývať aj tvrdené sklo. Ak túžite po ochrane a zároveň po zmene, zvoľte wrap fóliu, ktorá oblepí celý telefón a zvládne aj extrémne situácie. Navyše ňou môžete dať telefónu celkom nový vzhľad. Dáte prednosť elegancii alebo skôr extravagancii?

Obaly, kryty a puzdrá sú stávkou na istotu

Tlmia náraz pri páde mobilného telefónu a šetria konštrukciu mobilu zvonku. Ak si vyberiete puzdrá s ochranou obrazovky alebo displeja, zabijete dve muchy jednou ranou. Okrem toho, že obaly, kryty a puzdrá predlžujú životnosť telefónu, môžete nimi svoj telefón aj vyšperkovať do dokonalosti. Fantázii sa medze nekladú, vyberte si obal alebo kryt, ktorý prezradí váš vkus alebo skúste niečo celkom nové a vyberte si kúsok, čo vám vyčaruje úsmev na tvári.

Držiak na mobil ako praktický pomocník

Používate v aute často navigáciu alebo potrebujete telefonovať počas jazdy? Múdrym riešením je zaobstarať si držiak na mobil. Existujú magnetické i plastové varianty, je len na vás, ktorý si vyberiete. Manipulácia s nimi je jednoduchá, prichytíte ich na čelné sklo alebo palubnú dosku a držia telefón v bezpečí aj pri zákrutách alebo rýchlejšej jazde. Vďaka držiakom sa aj pri vybavovaní hovoru môžete sústrediť na jazdu a váš mobil je takisto chránený pred pádom.