Najlepšie apky, ktoré vám zmenia život k lepšiemu

Najlepšie apky, ktoré vám zmenia život k lepšiemu

Na trhu sa stále niečo mení, upgrade – uje a vylepšuje, na to sme si už zvykli. Aplikácie a smartfóny nám zmenili kvalitu života, to sa musí nechať. Na ktoré sa oplatí si posvietiť?

Nemáme na mysli apky, ktoré vám vyzmizíkujú vrásky, pomôžu vám zhodiť dve konfekčné veľkosti ani tie, ktoré vám nájdu frajera vo vašom okolí. Skôr sme sa zamerali na praktické aplikácie, ktoré vám pomôžu v bežnom živote. A možno ich vo veľkom už využívate, no poďme sa o týchto pomocníkom podeliť s tými, ktorí si svoje vylepšenie telefónu ešte len hľadajú.

Microsoft Launcher : Osobný asistent na nezaplatenie

Vďaka nemu môžete meniť plochu a rozmiestnenie ikoniek podľa chuti. Výhodou je, že správy, kontakty a udalosti prípadne dokumenty, máte šikovne zobrazené priamo  domovskej obrazovke. Ak máte operačný systém Windows 10, tešte sa na bezproblémové prepojenie.

Nougat / Oreo Quick Settings: Rýchle nastavenie pre rýchly život

Táto apka sa pridá do ponuky s rýchlymi nastaveniami a vďaka tomu vy môžete šikovne a najmä rýchlo prepínať a otvárať, čo potrebujete. Behom okamihu tak zmeníte režim zvonenia, urobíte fotku a mnoho iných vecí, ktoré bežne denne využívate. Teraz však rýchlosťou blesku.

Retro Music Player: Počúvajte hudbu bez problémov

Bezplatný prehrávač podporuje vami vytvorené playlisty, triedi skladby podľa vami zadaných kritérií, má jednotný dizajn a dokáže vám zoradiť hudbu podľa vašich najobľúbenejších hitov alebo si uchováva históriu skladieb. Jednoducho, táto apka si vedie štatistiku toho, čo radi počúvate a môžete si ju prispôsobiť podľa seba.

Microsoft Word: Must – have pre pracantov

V tejto aplikácii môžete spracovávať, vytvárať a opravovať klasické textové súbory, no podporuje aj PDF súbory. Tie dokonca dokážete upraviť do editovateľného dokumentu v programe word. Bez príplatku a bez akýchkoľvek problémov, stačí vyskúšať.

Fotky Google: Neobyčajná galéria dostupná v úložisku

Najlepšie je, že táto aplikácia vám fotky automaticky zálohuje do úložiska na internete, odkiaľ si ich môžete stiahnuť z akéhokoľvek miesta, kde sa práve nachádzate. Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa do svojho účtu Google a stanoviť si, či sa vám budú fotky ukladať zmenšené alebo v originálnej kvalite.