4 TOP dekorácie, ktoré oceníte vo vašej obývačke

4 TOP dekorácie, ktoré oceníte vo vašej obývačke

Pozeráte zaujímavé inšpirácie zamerané na dizajn a hľadáte niečo, čím by ste si mohli skrášliť obývačku? Už viac nemusíte hľadať. Predstavíme vám obľúbené dekorácie, ktoré bývajú v obývačke najviac využívané, pretože sú praktické, moderné, nadčasové.

1. Designové stoličky

V ponuke moderných designových stoličiek nájdete stoličky vhodné do kuchyne, jedálne, či detských izieb, ale aj do obývačky. Ak milujete farby, odporúčame si vyberať designové stoličky Patchwork. Kvalitne prepracované, množstvo farieb – a toto robí z designových stoličiek Patchwork vhodného kandidáta do obývačky. Je dôležité vyberať si kvalitnejšie designové stoličky, ktoré majú pevné nožičky, kvalitné šitie a predovšetkým pohodlnú sedaciu časť a operadlo.

Designové stoličky odporúčame umiestňovať do oddychového kútika v obývačke. Ak ho nemáte, odporúčame vám vytvoriť si ho. K designovej stoličke stačí dokúpiť stojacu lampu, knižnicu a oddychový kútik máte vytvorený. Niekedy však designové stoličky môžete použiť, keď vám príde návšteva a sedačka spolu s kreslami vám nebude postačovať.

2. Hodiny na stenu

Obraz v obývačke sa vám nepáči a chcete ho nahradiť? Odporúčame vám kúpiť si moderné hodiny na stenu. Dokonale nahradí obraz a krásne vynikne najmä nad sedacou súpravou. Jedná sa o dizajnové hodiny „Do it Yourself“ sú módnym doplnkom každého bytu, špeciálne však obývačiek, kde najlepšie vyniknú. Vyberte si z ponuky hodiny, ktoré vás najviac zaujmú a ktoré vám budú dizajnovo najviac sedieť.

3. Škandinávsky konferenčný stolík

Ak vám klasické konferenčné stolíky v obývačke nepasujú, skúste siahnuť po štýlovom konferenčnom stolíku v škandinávskom dizajne. Kombinácia bielej a svetlohnedej vám prinesie viac svetla do obývačky. Oválne využijete aj ako podstavec na kvety (odporúčame na ne dávať obľúbené fikusy, či monstery).

4. Drevené písmenká

Slová HOME, RELAX, LOVE krásne vyniknú na policiach, ktoré sa predávajú a sú súčasťou obývacej steny. Odporúčame vám kupovať, alebo vyrobiť si drevené písmenká, z ktorých si vyskladáte tieto slová. V kombinácii s kvetmi v kvetináčoch, vázami a soškami budú peknými doplnkami obývacej steny.