5 tipov, ako byť dokonalou ženou, ktorú partner neopustí

5 tipov, ako byť dokonalou ženou, ktorú partner neopustí

Aby vás neposlal k vode, mali by ste sa snažiť a nebyť vo vzťahu pasívna. Aspoň to hovoria výskumy. Aká je však realita?

Muži neznášajú hysteričky, plačlivé ženy, puntičkárky i karieristky či ženy závislé na chlapoch. Našli ste sa v našom opise? Nevadí, ak stavíte na naše tipy, môžete čo – to zmeniť a zachrániť si tak vzťah. Aké vlastnosti má mať žena, na ktorú muž nedá dopustiť?

Má žiť svoj vlastný život

Alfa a omega úspešného, prosperujúceho vzťahu, tkvie práve v žití svojho vlastného života. Ten s tým partnerským, paradoxne, nemá nič spoločné. Múdre ženy vedia, že naše vlastné šťastie závisí len a len na nás. Nečakajme, že to za nás spraví ten druhý. A až vtedy, keď začneme mať rady vlastný život a budeme šťastné, dokážeme urobiť šťastných aj ľudí okolo nás. Majte svoje záľuby, priateľov a nikdy ich nezanedbávajte kvôli partnerovi. Skôr či neskôr by sa vám to vypomstilo.

Má byť zdravo ambiciózna

Čo to znamená v praxi? Žena snov si stále stanovuje nové ciele, má chuť sa učiť a spoznávať nové veci. Jednoducho, nestagnuje, ale pracuje na sebe, čo sa pozitívne premieta aj do vzťahu.

Má byť samostatná

Nemá byť závislá od partnera. Práve táto vlastnosť lezie mužom neskutočne na nervy a vy by ste sa jej mali vyhýbať oblúkom. Inak povedané – buďte menej „namotané“! Len príliš zaľúbené ženy dokážu robiť vo vzťahu k partnerovi jednu chybu za druhou. Nekazte si to, keď nemusíte. Nezväzujte a nesnažte sa toho druhého vlastniť.

Má byť tajomná a zrelá zároveň

Majte svoje tajomstvá. Buďte chvíľami nedostupná a rozhodne nebuďte „otvorenou knihou“, v ktorej môže partner svojvoľne listovať. To však neznamená, že nemáte byť tou, v ktorej má oporu a vie, že priority máte rovnaké. Buďte sebavedomá a znalá svojich kvalít. Vážte si samu seba, majte sa rady!

Má byť vynaliezavá

Nie, po rokoch by vzťah nemal upadnúť do stereotypu. Mal by sa prirodzene vyvíjať, no stále by mal byť pre toho druhého zaujímavým. Spestrite ho vy svojou aktivitou! Snažte sa. Choďte upravená, vymýšľajte program a zábavné aktivity. Veľa sa spolu smejte, prinúťte nebadane partnera, nech si s vami užíva život. Tešte sa spolu z prítomných chvíľ. Len partner, ktorý je vo vzťahu šťastný, totiž nebude mať chuť utekať inam, dámy.

Photo by Alexa Suter on Unsplash.com