Ako kombinovať dámske oblečenie s obuvou cez zimu?

Ako kombinovať dámske oblečenie s obuvou cez zimu?

Január sa nám prehupol do druhej polovice a že by sa poriadna zima prejavila aj u nás povedať nemôžeme. Zima však nedáva posledné zbohom a ešte nás necháva v tom, aby sme v šatníkoch nechávali hlavne teplé zimné kúsky oblečenia.

Ako kombinovať dámske oblečenie s obuvou práve teraz cez zimu?

Športový teplý outfit a pohodlné snehule

Ak nemáte radi elegantnú módu, resp. chcete sa obliekať aj menej formálnejšie, odporúčame vám vytvoriť športový teplý outfit a zladiť ho s pohodlnými snehulami, resp. zateplenými členkovými čižmami. Pod športovým outfitom si predstavte teplú zimnú bundu s podšívkou a oteplenou kapucňou, pod ňou štýlové dámske mikiny a k nim zladené bavlnené legíny, či pohodlné džínsy.

Najmä dámske mikiny sú veľmi obľúbené. Môžete si vybrať športové dámske mikiny, dámske mikiny bez zipsu či teplé dámske mikiny zvnútra zateplené príjemným kožúškom.

Pohodlný outfit do práce

Do práce odporúčame nosiť pohodlné elastické elegantné nohavice a k nim zladiť top, na ktorom krásne vynikne pletený kardigán. Ako vrchnú vrstvu môžete zvoliť dlhý vlnený dámsky kabát. Čo sa týka obuvi, krásne vyniknú aj moderné čižmy nad kolená. Predĺžia vašu postavu a zároveň zvýraznia vaše pekné nohy.

Dajte šancu aj pleteným svetrom, pod ktoré stačí dávať jednoduchý top s dlhými alebo trojštvrťovými rukávmi.

Ak chcete pohodlný, ale elegantnejší outfit do práce, top nahraďte jemnou blúzkou alebo svetríkovým topom. Krásne vynikne aj kombinácia lesklých legín z koženky a tenké rolákové pletené šaty vo výraznejšej farbe. K takémuto outfitu môžete zvoliť kožené vysoké čižmy a máte pohodlný a zároveň elegantný outfit do práce.

Čo sa týka obuvi, najčastejšie kombinujeme kožené čierne či hnedé čižmy pod kolená. Nebojte sa ale čižiem nad kolená a v mrazivých dňoch oceníte teplé snehule alebo vysoké semišové čižmy.