Ako mať belšie zuby? A z pohodlia domova?

Ako mať belšie zuby? A z pohodlia domova?

Prečo si umývame zuby? Asi sa pýtate, čo je to za otázku. Chceme sa predsa vyhnúť zubnému kazu a problémom so zubami, ktoré sú minimálne tak nepríjemné ako aj drahé (po návšteve zubára). Je tu však ešte jeden dôvod.

Ak je problém na povrchu, bieliace zubné pasty budú skvelým riešením

Chceme predsa krásny úsmev, no nie? A pre jeho dosiahnutie je taktiež potrebné pravidelné čistenie zubov. Avšak niekedy ani pravidelné čistenie nedosahuje v tomto smere očakávané výsledky.

Ak neviete dosiahnuť požadovanú belosť svojich zubov, prvoradé je pozrieť sa na zubnú pastu, ktorú používate. Zloženie a vlastnosti zubnej pasty sú dôležité nielen pre zdravie, ale aj pre krásu vašich zubov.

V prípade, že chcete belšie zuby, vyskúšajte bieliace zubné pasty. Tie dokážu vybieliť povrch zubov a vy tak môžete mať belší a tým pádom aj krajší úsmev. Avšak tu by sme chceli dať dôraz na slovné spojenie „povrch zubov“.

Pod sklovinu sa dostanú jedine bieliace pásiky

Áno, bieliace zubné pasty dokážu vybieliť povrch zubov. V čom je problém? Niekedy sú takéto zubné pasty dostačujúce a od belšieho úsmevu vás skutočne delí len znečistený povrch zubov. Avšak veľakrát sú pôvodcom žltkastých zubov nečistoty, ktoré sú pod zubnou sklovinou.

Znie to ako problém pre zubára a ambulantné bielenie? Áno, ale návšteva zubnej ordinácie nie je jedinou cestou ako mať skutočne žiarivo biele zuby. Dobré výsledky môžete dosiahnuť aj domácim bielením zubov. Nemyslíme však teraz rôzne „zaručené“ recepty, ako si vybieliť zuby. Tými sa radšej neraďte, môžete si viac uškodiť, ako pomôcť.

Spoľahnite sa na bieliace pásiky. Tie vám prinesú zaručené výsledky a naviac je bielenie nimi úplne bezpečné, keďže bieliace pásiky obsahujú rovnaké ingrediencie aké používajú zubní lekári pri spomínanom ambulantnom bielení. A mimochodom, bieliace pásiky sú podstatne lacnejšie.

Zdroj obrázka:

Autor: Roman Samborskyi / Shutterstock.com