Ako oživiť vzťah, keď vám to za dverami spálne nefunguje tak, ako by malo?

Ako oživiť vzťah, keď vám to za dverami spálne nefunguje tak, ako by malo?

Žiaden vzťah nie je dokonalý. Každý si prešiel v určitom období krízou, krízami, no prekonané krízy sú to, čo vzťah ešte viac upevní. Ak vám to ale nefunguje za dverami spálne, je pochopiteľné, že problémy začínajú prerastať do vážnejších rozmerov.

Ako ale oživiť vzťah, keď vám to za dverami spálne nefunguje, tak ako by malo?

Pátrajte po zdravotných príčinách

Problémom za dverami spálne môže byť aj nejaký zdravotný problém. Najmä muži tieto problémy zatajujú a nechcú sa priznať partnerkám, že ich niečo trápi. Otvorený vzťah založený na dôvere a vzájomnej komunikácii by sme mali mať každý. Ak máte pocit, že sa jedná o zdravotný problém, vytvorte partnerovi ideálne podmienky na to, aby sa vám zdôveril. Netlačte na neho, nič mu nevyčítajte, jednoducho mu ukážte, že ste tu pre neho.

Mnohé páry riešia problémy za dverami spálne práve modrými pilulkami Viagry, avšak treba pátrať po príčine, ktorá toto škrípanie vo vzťahu spôsobuje.

Mužov trápia väčšinou problémy s erekciou, najčastejšie však erektilná dysfunkcia. Je to problém, kedy muž nedokáže dosiahnuť a zároveň udržať erekciu.

Problém ale môže byť aj na ženinej strane. Najčastejšie sa jedná o rôzne zápaly v intímnych partiách.

Vyskúšajte erotické pomôcky a erotické spodné prádlo

Ak chcete oživiť vzťah, vyskúšajte erotické pomôcky a erotické spodné prádlo. Skúste partnera prekvapiť novým sexy spodným prádlom a skúste mu kúpiť sexy boxerky, pokojne aj s vtipným nápisom.

Čo sa týka erotických pomôcok, odporúčame nakupovať ich spolu. Sadnite si k PC, vyberte si erotické pomôcky, ktoré podľa vás oživia váš intímny život za dverami spálne a po ich príchode ich určite použite. Každý z vás, aj muž, aj žena, by si mali sami vybrať, čo sa im páči.

Ak zistíte, že je problém v partnerovej erekcii, podporte ho a vyskúšajte tabletky na erekciu.

Ak ale bude problém inde, erotické pomôcky a erotické spodné prádlo vám pomôžu oživiť váš vzťah.

Zdroj obrázka:

Autor:4 PM production / Shutterstock.com