Chystáte svadbu a vyberáte si oznámenia? Tieto štýly sú v súčasnosti obľúbené

Chystáte svadbu a vyberáte si oznámenia? Tieto štýly sú v súčasnosti obľúbené

Výber svadobných oznámení patrí medzi neodmysliteľné súčasti svadobných príprav. A naviac patria k tým veciam, ktoré je treba riešiť v predstihu, pretože ich výroba nejaký čas trvá a samozrejme, musíte ich rozposlať alebo rozniesť ľuďom, ktorých pozývate, istý čas pred samotným konaním svadby.

Transparentné a 3D oznámenia

Počítať musíte aj s tým, že samotný výber vašich svadobných oznámení vám istý čas zaberie. Na výber budete mať z množstva štýlov, v ktorých sa svadobné oznámenia robia a prakticky každý má niečo do seba.

Veľkej obľube sa v súčasnosti tešia napríklad transparentné svadobné oznámenia, ktoré sú vytlačené na mliečnom plaste, ktorý má podobné vlastnosti ako papier. Vďaka tomu, že ide o transparentný materiál, je s jeho pomocou možné vyrobiť naozaj neobyčajné svadobné oznámenia.

Ešte výnimočnejšie sú 3D svadobné oznámenia. Takéto oznámenie je možné rozložiť a vytvoriť tak scenériu so zamilovanou dvojicou. Informácie o svadbe a ďalšie podstatné náležitosti sú potom na sprievodnej kartičke.

Jednoduché, s fotkou a drevené oznámenia

Samozrejme, môžete to poňať aj opačným spôsobom a staviť na čisté línie a jemné tvary, ktoré sú typické pre jednoduché svadobné oznámenia. Štýlové a krásne svadobné oznámenie predsa nemusí byť prezdobené.

Alebo chcete svadobné oznámenie, pri ktorom budete mať zaručené, že také ešte nikto nemal a ani mať nebude? Aj to sa dá, ak si necháte vyrobiť svadobné oznámenia s vašou fotografiou. Spôsobov, ako svoju fotografiu zakomponovať do svadobného oznámenia, je skutočne mnoho.

Podobne ako sme začali, tak aj skončíme, svadobnými oznámeniami na nezvyčajnom materiáli. Tentokrát tým materiálom bude drevo. Drevené svadobné oznámenia sa vyrábajú zo 4 mm hrubej preglejky, do ktorej sa text oznámenia vyreže a vygravíruje.

Zdroj obrázka:

Autor: Pavlo Melnyk / Stock.adobe.com