Dovolenka v Patinciach

Dovolenka v Patinciach

Najnavštevovanejšia dovolenková destinácia na juhu Slovenska sú jednoznačne Patince. Nachádzajú sa asi 15 km od Komárna, smer Štúrovo. Možno ste už počuli, že rekreačno-kúpeľný areál, ktorý sa rozprestiera na ploche 22 hektárov, každoročne navštívi až desaťtisíc turistov nielen zo Slovenska, ale aj z okolitých krajín.

Pre každého

Pokiaľ nemáte radi ubytovanie v chatkách, bungalovoch alebo iných apartmánoch, Patince ponúkajú svoje služby naozaj aj tým najnáročnejším. Wellness hotel je pripravený ubytovať mnohých, ktorí si radi doprajú luxus, komfort a aj štýl a so svojimi štyrmi hviezdičkami vás presvedčí, že za kvalitou netreba cestovať ďaleko. 218 lôžok nie je rozhodne malé číslo. Izby pre zaľúbené dvojice, rodiny ,no a tiež nadštandardné izby pre tých najnáročnejších.

Kúpalisko

Letné termálne kúpalisko Patince je otvorené počas sezóny každý deň od 7:30 – 20:00 hod. Termálny prameň vyviera z hĺbky až 200 metrov. Návštevníci kúpaliska, ktorí tu strávili čo i len jeden pohodový deň, vám isto potvrdia, že sa sem oplatí prísť a vyskúšať všetko, čo táto obec na juhu Slovenska ponúka. Areál je priestranný, sympatický, s množstvom zelene a stromov. Poskytuje všetko to, čo ku komfortu treba. Toalety, prezliekarne, množstvo bufetov i stánkov, atrakcie a bazény pre každého. Pre nadšených plavcov – plavecký s hĺbkou vody 160 cm a teplotou príjemných 27 stupňov Celzia, pre detičky detský – kde hĺbka vody dosahuje 40 cm a teplota sa pohybuje okolo 30 stupňov. Šmykľavky a fontánky sú samozrejmosťou. Nájdete tu aj rekreačný bazén, športový a príjemný oddychový – sedací bazén, kde termálna voda dosahuje až 34 stupňov Celzia. Pre tých najodvážnejších poskytuje skvelú zábavu toboganový svet s tromi rôznymi toboganmi.

Wellness

Užite si wellness pobyt a vyskúšajte bazény v hoteli Wellness Patince. Vnútorný detský, relaxačný, sedací s vírivkou, ale aj vonkajší plavecký a relaxačný bazén sú skvelou pozvánkou na trávenie pekných chvíľ s rodinou počas letných prázdnin. Okrem iného si môžete zájsť na fajnové procedúry, ktoré vás dokonale zregenerujú. Rôzne druhy masáží, sáun, zábalov, sírových kúpeľov sa dokonale postarajú o nezvyčajný zážitok.

Šport

Ak máte radi pohyb a rôzne druhy športu, v areáli na vás čaká jazda na autíčkach, minigolf, tenis, člnkovanie, petang, cyklotrasy či športový rybolov.

Zdroj obrázku: https://www.travelguide.sk/svk/turisticke-zaujimavosti/kupele-patince_70_1.html