Hotel v Žiline, ktorý sa teší veľkému záujmu

Hotel v Žiline, ktorý sa teší veľkému záujmu

Ak vás práca alebo oddych dovial až do mesta na severe našej krajiny, nemusíte sa báť, že v tomto meste nič zaujímavého nenájdete. Ak tu ale plánujete stráviť viac dní, je dôležité nájsť si ubytovanie. V tomto meste nájdete viacero rôznych ubytovaní – lacných, ale aj tých drahších.

Ak hľadáte dobrý hotel, ktorý ponúka nadštandardné vybavenie za prijateľné ceny, odporúčame vám hotel Galileo.

Hotel blízko centra

Všeobecne platí, že čím bližšie sa ubytovacie zariadenie nachádza bližšie k centru, tým je drahšie. V prípade hotela Galileo to vôbec neplatí. Hotel Galileo je najvyhľadávanejším hotelom v Žiline a má byť prečo. Nachádza sa kúsok od historickej časti Žiliny, konkrétne od Mariánskeho námestia len pár minút chôdze. Vyhnite sa jazdeniu MHD, keď sa do centra dostanete aj peši, a to dokonca rýchlejšie. Aby ste si užili historické centrum mesta, vyberajte si ubytovanie, ktoré nie je vzdialené od centra, no zároveň vás finančne nezruinuje. Toto všetko spĺňa práve Hotel Galileo.

V prípade, že sem budete cestovať vlakom, odporúčame dopraviť so do hotela MHD. Vzdialenosť medzi hotelom a železničnou stanicou sú 4 km.

Moderne vybavené izby

Vybrať si môžete zo štandardných hotelových izieb, priestorovo väčších hotelových izieb (LUX izby), ale aj z apartmánov. Ponúkajú dokonca aj rodinné apartmány, preto ak cestujete s deťmi, odporúčame vám zajednanie práve rodinného apartmánu, ktoré sú určené pre štyri osoby.

K dispozícii budete mať aj tieto služby: nonstop recepciu, WIFI v cene, bezplatné monitorované parkovisko, najlepšie kongresové služby v Žiline, fínsku saunu a dokonca aj asistenciu pri organizovaní rokovaní, či konferencií.

Žilina je krásne mesto a ak sem plánujete ísť aj teraz v lete, určite si nenechajte ujsť atmosféru Mariánskeho námestia a podlubia, ktoré nikde inde na Slovensku a v okolí nenájdete.