Kráčate s dobou? Skúste inteligentnú domácnosť!

Kráčate s dobou? Skúste inteligentnú domácnosť!

Doprajeme si nové autá, telefóny a všetky vychytávky, o ktorých sa hovorí, že ich jednoducho „musíme mať“. Ak radi skúšate nové veci a vždy ste o krok vpred, inteligentná domácnosť je to pravé pre vás.

Inteligentnou domácnosťou ohúrite známych

Nie každý sa môže pochváliť s tým, že má domácnosť, ktorá mu poskytuje smart riešenia. V skratke to znamená toľko, že už nie ja budem slúžiť svojmu príbytku, ale všetko sa prispôsobí mne a mojim predstavám. Zabezpečiť svojej rodine komfort a ochranu je nevyhnutnosť tejto doby, preto inteligentná domácnosť nie je len pre vyvolených. Ponúka svoje služby všetkým, ktorí sa chcú odbremeniť od bežných činností, ako je vypínanie a zapínanie spotrebičov, kontrola spotreby energií či polievanie trávnika. Spomeňte známemu, ako sa vám po zazvonení budíka automaticky zdvihnú rolety alebo sa vám začne variť káva. Určite si rád vypočuje, čo ešte vám inteligentná domácnosť ponúka, a to bez nutnosti stavebných úprav a iba s minimálnou investíciou do šikovných zariadení a smart riadiacej jednotky.

Viac času pre blízkych? Inteligentná domácnosť vám daruje čas

V dnešnej uponáhľanej dobe je luxusom samotná chvíľa, keď sme konečne doma so svojou rodinou a trávime spolu čas. Kto by nechcel mať viac času pre svojich blízkych? Inteligentná domácnosť túto možnosť ponúka. Prepracovaný systém presne vie, čo má robiť. Pomocou nastavení si vopred určíte nové pravidlá. Tie vám uľahčia život a ušetria čas i peniaze. Na príjemné veci sa zvyká ľahko a rýchlo. Stane sa tak aj v prípade, keď sa necháte zlákať na inteligentnú domácnosť. Niektoré veci sa vám budú zdať až neuveriteľné a miestami budete mať pocit, akoby ste sa ocitli v americkom filme. Ale aj na Slovensku kráčame s dobou. Teraz môžete riadiť svoju domácnosť cez tablet alebo smartfón a postačí vám k tomu iba wi-fi pripojenie. Jednoduchým nastavením naprogramujte automatické zavlažovanie záhrady a namiesto dlhého polievania vezmete svoju rodinu do mesta na zmrzlinu alebo na poriadny výlet. Všetci vám za to budú vďační.