Ktorá tieniaca technika vás ochráni pre veľkými horúčavami?

Ktorá tieniaca technika vás ochráni pre veľkými horúčavami?

Vysoké letné teploty nám spôsobujú nemalé komplikácie. Máme bolesti hlavy, ťažko sa nám dýcha, celkovo sa cítime veľmi unavene. Aby sme sa ale cítili aj v letných horúčavách príjemne, okrem ochrany hlavy v exteriéri by sme mali používať kvalitnú tieniacu techniku na ochranu interiérovej časti rodinného domu. Akonáhle teploty v interiéri stúpnu, len ťažko v nich dokážeme tráviť čas.

Ktorá tieniaca technika vás ale ochráni pred veľkými horúčavami?

Pergoly

Exteriérové obývačky oceníme nielen v lete, ale aj v iných ročných obdobiach. V lete však dávame pozor, aby nám priamo do týchto exteriérových obývačiek neprenikali neželané slnečné lúče. Ak máte pri dome plochu a chceli by ste si tam vytvoriť exteriérovú obývačku, práve pergola vám umožní vytvoriť si ju. Pekné pergoly by ale mali vždy ladiť k architektúre rodinného domu. V ponuke pergol nájdete pekné hliníkové a drevené pergoly. Oba typy pergol sú kvalitné, nadčasové a stabilné.

Pergoly vás perfektne dokážu ochrániť pred veľkými horúčavami a ponúknu vám útočište v letných mesiacoch. Kvalitné pergoly sú nadčasové a dostatočne odolné, takže žiadna silná prietrž mračien ich nezaskočí.

Látkové rolety

Pred letnými horúčavami vás neochráni len moderná pergola, ale aj látkové rolety. Pri klasických roletách môžete počítať s kvalitným a bezproblémovým navíjaním na hriadeľ. Z ponuky si môžete vybrať látkové rolety otvorené, alebo skryté v kazete. Najväčšou výhodou látkových roliet je predovšetkým možnosť vybrať si z veľkého množstva farieb, vzorov a látok.

Ak chcete mať dostatočne chránený interiér pred slnkom, odporúčame vám objednávať si nové látkové rolety. Máte možnosť vybrať si také, ktoré vám štýlom, ale aj farbou pasujú do vášho interiéru. V ponuke nájdete dokonca aj látkové rolety s detskými motívmi.

Zdroj obrázka:

Autor: Photographee.eu  / Shutterstock.com