Navštívte luxusný hotel v Liptovskom Mikuláši a užite si pobyt na Liptove

Navštívte luxusný hotel v Liptovskom Mikuláši a užite si pobyt na Liptove

Každý z nás si potrebuje občas oddýchnuť. Najmä teraz na jeseň, kedy je počasie škaredšie ako v predchádzajúcich mesiacoch vyhľadávame miesta obklopené prírodou, ktoré nám prečistia myseľ a dobijú energiu. Jedným z takýchto miest je aj Liptov – obľúbená lokalita azda všetkých Slovákov, ktorí hľadajú pokoj a prírodu.

Hotel Klar

Ak vás zaujal Liptov a plánujete ho navštíviť teraz na jeseň, rezervujte si ubytovanie v samom srdci Liptova – v meste Liptovský Mikuláš, ktorý je zo všetkých strán obklopený horami. Odporúčame vám hotel Klar, ktorý ponúka ubytovanie aj pre náročnejších klientov. Ak k takýmto klientom patríte aj vy a potrpíte si na kvalitné služby, s hotelom Klar budete maximálne spokojní. Tento hotel v Liptovskom Mikuláši vás určite zaujme. Čo môžete od neho očakávať?

Čo všetko vám ponúkne tento hotel?

Ak plánujete školenie v Liptovskom Mikuláši, tento hotel bude na jeho realizáciu ako stvorený. Ponúka perfektne zariadené priestory – salóniky v rôznych kapacitách, ktoré môžete využiť, ak si termín rezervujete včasne. Záujem firiem o tento hotel je obrovský. Ponúka kvalitné služby a moderné priestory, čo určite oceníte aj vy. Okrem školení, kongresov a firemných akcií vám umožní organizáciu rodinných osláv a dokonca aj svadby. 

Súčasťou tohto hotela je aj nestrážené parkovisko, dokonca aj pre autobusy. Čo sa týka Wifi pripojenia, nemusíte sa báť, v komplet celom hoteli majú zabezpečené kvalitné internetové pripojenie, ktoré ako klient môžete využívať v takej miere, v akej budete potrebovať. Súčasťou hotela je aj výťah a ak ste vozičkár, môžete očakávať aj bezbariérový prístup do všetkých častí hotela. K dispozícii bude jedna veľká kongresová sála pre väčší počet ľudí a štyri salóniky, z ktorých si budete môcť vybrať jeden, ktorý vám vyhovuje.

Zariadenie izieb je moderné s kvalitnými LCD televízormi, preto ak si budete chcieť spríjemniť chvíle pozeraním TV, budete mať k dispozícii kvalitný LCD televízor na izbe.

 Oddýchnite si na Liptove a ako ubytovanie si zvoľte luxusný hotel v Liptovskom Mikuláši.