Originálne hand made darčeky pre rodinu

Originálne hand made darčeky pre rodinu

Nájsť pekné darčeky, ktoré potešia všetkých našich blízkych, nie je až také ťažké. Hand made darčeky sú však aj tento rok vyhľadávané.

Ak uvažujete nad výrobou darčekov, máme pre vás pár zaujímavých tipov na originálne hand made darčeky. 

Fotokniha 

Každý z nás má v počítači alebo na USB kľúčoch uložené fotografie z rôznych výletov a spoločenských udalostí. Bola by škoda, keby tieto fotografie ostali len tak v počítači, na USB kľúči alebo na externom disku. Čo by ste povedali na to, že by ste svojim blízkym podarovali darček v podobe fotoknihy? Výber tých najlepších fotiek s originálnymi popismi ku každej fotke určite potešia všetkých vašich blízkych, najmä však partnerov a rodičov.

Návrh fotoknihy si dokážete vytvoriť pomocou programu na to určeného, ktorý nájdete na stiahnutie na stránke firiem, ktoré sa zaoberajú výrobou fotokníh. Fotky však musia byť kvalitné, odfotené kvalitným kompaktom alebo zrkadlovkou. Na ich tlač môžu použiť dobré náplne do tlačiarne, ale ak fotky nebudú mať kvalitné rozlíšenie, výsledný efekt vás nepoteší. 

Klasický fotoalbum s fotkami 

Ak vás nezaujal nápad s fotoknihou, fotky v počítači môžete vytlačiť na fotopapier. Stačí si vytlačiť vhodný formát fotografie na fotopapier a fotky umiestniť do klasických fotoalbumov, aké sme poznali pred pár rokmi. Aj fotokniha, aj klasický fotoalbum určite poteší vašich blízkych. 

Pleteniny 

Ak viete pliesť svetre, ponožky, pončo, nákrčníky, kúpte si kvalitnú vlnu a vyrobte pletený výrobok pre každého člena rodiny. Starým rodičom papuče, deťom šály a čiapky, partnerovi ponožky a sebe podkolienky. Okrem štrikovania môžete vyskúšať háčkovanie dekoračných obrusov, podložky pod poháre a pod taniere. 

Vytvorte originálny darček pre svojich blízkych. Odporúčame darčeky s rodinnými fotografiami. Okrem klasických fotoalbumov, fotokníh pouvažujte nad kalendárom s fotkami vašich detí a tričkami s originálnou potlačou.