Sezóna svadieb je tu. Máte už predstavu o svojej svadobnej výzdobe?

Sezóna svadieb je tu. Máte už predstavu o svojej svadobnej výzdobe?

S príchodom jari sa okrem prebúdzajúcej prírody hlási o slovo láska. Práve jarné a letné mesiace sú ideálne sa spečatenie manželských sľubov. Počasie je prajné. Na jar je vzduch príjemný a voňavý a v lete nás láka predstava svadby pod holým nebom.

Keď svadobná výzdoba, tak originálna

Príprava svadby je záležitosť niekoľkých mesiacov, no pri dobrej organizácii sa dá zvládnuť aj za pár týždňov. Milé nevesty, uvedomte si hlavne jednu veľmi dôležitú vec a tou je – beriete sa z lásky, nie z prestíže. Stopnite stres, nervozitu a hlavne sa s nikým neporovnávajte. Je to vaša svadba. Všetky odporúčania a tipy si môžete vypočuť, ale hlas vášho srdca by mal byť ten dominantný.

Asi každá z nás sa inšpiruje obrázkami na internete alebo v časopisoch. Z každého rožku trošku si tak vieme poskladať niečo veľmi svojské a úplne podľa predstáv. Pozor len na „otrepané“ drobnosti, ktoré už nikoho nezaujmú. Vložte do toho dušu svoju a vášho nastávajúceho a zo svadobnej výzdoby tak nebude povinnosť, ale radosť a skvelá zábava.

Nie je všetko zlato, čo sa blyští

Svadobná výzdoba, to nie je len nápadné auto novomanželov, ale aj krásna svadobná kytica, vyzdobená sobášna sieň a napokon miestnosť, kde pohostíte svojich milovaných, ktorým ste ponúkli možnosť zdieľať s vami najšťastnejší deň vášho života. Sú to ľudia, ktorí vás dokonale poznajú (za predpokladu, že pozývate naozaj najbližších) , a preto si nebudú všímať žiadne detaily a rozhodne si netrúfnu nič hodnotiť. Uprednostnia vás dvoch a popri tom si vychutnajú najlepšie domáce koláče a zákusky.

Preto, ak súhlasíte, že jednoduchosť rovná sa krása, vaša svadobná výzdoba môže byť tá najkrajšia široko-ďaleko. Na svadbe sa ráta najmä s výbornou atmosférou. Hostia by sa mali cítiť pohodlne a najlepšie „ako doma“. Preplnené stoly s dekoráciami a s vázami, ktoré sú plné tých najrozličnejších vecí, sa hodia akurát tak na výstavu gýčov.

Príroda vám pomôže

Naši predkovia mali v minulosti iba obmedzené možnosti, ale aj napriek tomu všetci vnímali  výnimočnosť okamihov. Svoju pohostinnosť a krásu mali priamo z prírody. Misy plné voňavého čerstvého ovocia a rezané lúčne kvety boli pozvánkou pre nevšedné momenty. Nezabudli ani na sviečky a symboliku, ktorá je večná. Vytvárajú romantickú atmosféru a navyše plnia želania. Tým hlavným je, aby ste spolu žili šťastne až do smrti.