Stredisko Jasná vám ponúka dokonalý oddych v horách aj počas zimnej sezóny

Stredisko Jasná vám ponúka dokonalý oddych v horách aj počas zimnej sezóny

Zima sa ešte zďaleka nekončí a aj keby sme chceli už teplejšie počasie, musíme si na príchod jari ešte nejaké tie týždne počkať. Ak viac než inokedy potrebujete oddych, zabudnúť na všetky starosti a stráviť s rodinou príjemné chvíle v peknom prostredí, doprajte si ešte počas tejto zimy oddych v horách. Dokonalý oddych vám vie poskytnúť stredisko Jasná.

Obľúbený Liptov

Stredisko Jasná sa nachádza v Demänovskej doline, ktorá je preslávená predovšetkým najkrajším jaskynným systémom v Európe. Je súčasťou regiónu Liptov, ktorý už dlhé roky patrí k obľúbeným destináciám viacerých Slovákov, ale aj zahraničných turistov.

Obľúbený Liptov ročne navštívi desaťtisíce turistov a nezmení to ani chladné ročné obdobie. Aj v lete, aj v zime sa tu dajú robiť rôzne voľnočasové aktivity. Kým v lete môžete chodiť na hory, ale zároveň sa tu aj kúpať v aquaparkoch, či venovať vodným športom na Liptovskej Mare, v zime tu máte lyžiarske strediská, ktoré ponúkajú upravené zjazdovky. Nájdite si preto cenovo výhodnejšie ubytovanie na Liptove a oddýchnite si v najkrajšom kúte Slovenska.

Stredisko Jasná

Počas zimy sa tu môžete venovať sánkovaniu, lyžovaniu, ale aj turistike. Treba však mať dobrú výstroj a netreba zbytočne riskovať, ak to podmienky nedovolia. V zime si tu prídu na svoje aj skialpinisti. Čo sa týka turistiky, odporúčame skôr krátke prechádzky v nižších nadmorských výškach, ideálne po stredisku Jasná a v lese strediska Jasná. Nadýchate sa čerstvého mrazivého vzduchu a zároveň posilníte svoj imunitný systém, ktorý tak treba posilňovať aj kvôli stále prebiehajúcej pandémii. Výber toho najlepšieho ubytovania v Jasnej nájdete aj na internete. Nájdete tu rôzne hotely, penzióny, ktoré ponúkajú moderné ubytovanie za prijateľné ceny, ktorým sa nebude dať odolať.

Zdroj obrázka:

Autor:  Jaroslav Moravcik / Shutterstock.com