Toto leto sa prezentujte s náramkami. Odhalia vašu osobnosť

Toto leto sa prezentujte s náramkami. Odhalia vašu osobnosť

Čo robí leto letom? Horúce počasie, dlhé sparné večery, dovolenky, výlety s rodinou a s priateľmi, opálené a odhalené telá, kilá zjedenej zmrzliny a takto by sa dalo pokračovať ešte veľmi dlho. Máme radi letné mesiace, pretože nás nakopnú a preberú k životu. Vďaka nim sme schopní objavovať stále nové veci a skúšať najnovšie trendy.

Nielen šaty robia človeka

S príchodom teplejších dní sa s radosťou púšťame do obnovy nášho šatníka. Chceme sa predsa páčiť, preto je normálne, že prvé týždne sme schopní minúť hoci aj polovicu výplaty. Nákup nového oblečenia je samozrejmosť a týka sa všetkých. Najradšej míňame na šaty, sukne, topy a šortky, nevynechajúc ani trendy sandále alebo „žabky“. Plážové tašky, slnečné okuliare a pekné klobúčiky sú popri tom už len taká drobnosť.

Zabúdame na doplnky

Dámy však občas zabúdajú na nenápadné doplnky, ktoré ale majú schopnosť celý outfit dokončiť a „zaklincovať“. Sú to ony – náramky. Drobnosti, ktoré sú veľké svojou silou a schopnosťou docieliť to správne vyžarovanie. Nemusíte si ich vyberať podľa oblečenia. Kombinujte podľa nálady alebo sa pomocou nich predstavte. Ruky predsa prichádzajú do kontaktu s ľuďmi ihneď po našej tvári, a preto buďme dôslední. Ozdobme sa parádou na každú príležitosť a nechajme vyniknúť svoju ženskosť.

Náramky pre každú z nás

Či už kožené, alebo keramické, elegantné, motivačné, alebo tzv. shamballa, všetky náramky, nielen tie z drahých kovov, či posiate luxusnými kameňmi, sú originálnym skvostom na každej žene. Obzvlášť v lete, kedy je v pozornosti naše telo viac ako obvykle, sa vyslovene žiada dobrý nápad, ako si ho ozdobiť aj iným spôsobom. Prirodzené opálenie je akási predpríprava, zvyšok je na našej fantázii. Ľudia si o nás vytvárajú názor nie iba z nášho oblečenia a celkového vystupovania, ale popri tom si všímajú všetky detaily. Pri výbere náramkov sa riaďte svojim vkusom, srdcom i rafinovanosťou.

A čo nohy?

Nezabúdajme ani na naše odhalené pekné nohy. Aj tie sú predsa ideálne „adeptky“ na nosenie náramkov. Priťahujú pozornosť rovnako žien i mužov. Náramky na nohy sú originálne. O svojej nositeľke prezradia, že je nápaditá, svojská, štýlová a pripravená ozdobiť svet čo najviac. Navyše je to veľmi sexi. 🙂