Vonku sa oteplilo a teraz je ten správny čas vytiahnuť jarnú obuv

Vonku sa oteplilo a teraz je ten správny čas vytiahnuť jarnú obuv

Nevedeli sme sa jej dočkať a ona už konečne prišla. Aj keď sú rána ešte pomerne chladné, len máloktorá žena nosí teraz v apríli zimné čižmy. Pomaly, ale isto začína do svojho botníka pridávať jarnú obuv, ktorá príjemne zahreje počas chladných rán, no v poobedňajších hodinách sa v nej nohy nebudú pariť. Akú jarnú obuv by ste mali nosiť najviac?

Dámske poltopánky

Nízke členkové elegantné topánky- aj takto by sme mohli charakterizovať azda najobľúbenejšiu obuv jari. Elegantné dámske poltopánky sú vhodné nielen k elegantnému oblečeniu, ale dajú sa skvele kombinovať aj s ležérnym štýlom. Najviac sa hodia k štýlovým elegantným sakám, vzorovaným blúzkam a trojštvrťovým alebo aj dlhým nohaviciam. V teplejších dňoch ich môžete skombinovať s peknými tenkými kulotkami.

Čo sa týka farebného prevedenia, uprednostňujte koňakovú farbu, klasickú hnedú, sivú, tmavomodrú, čiernu, ale aj béžovú. Takéto farby ľahko skombinujete aj s farebnejším oblečením, čo máte v šatníku.

V prípade dámskych poltopánok si všímajte hrúbku podrážky, kvalitu viazania a materiál zvršku. Odporúčame predovšetkým kožené poltopánky. Nezabúdajte však na pravidelné čistenie a impregnáciu.

Tenisky na platforme

Tenisky už dávno nie sú len športovou obuvou. Dámy ich rady nosia aj k legínam a elegantným vzdušným blúzkam. Platformové tenisky pristanú každej žene, preto vám ich odporúčame nosiť nielen na stretnutia s kamarátkami a na výlety s rodinou, ale pokojne aj do práce.

Odporúčame neutrálne bez zbytočných flitrov a výrazných vzorov. Jednoduchosť a neutrálnosť by mala byť pre vás priorita pri kúpe tenisiek na platforme.

Čo sa týka farieb, odporúčame klasické biele, sivé, alebo čierne.

Prebúdzajúca sa príroda a čoraz teplejšie dni nás prinútili schovať prechodnú obuv a nahradiť ju jarnou. Ak vám doslúžili jarné topánky z minulých sezón, investujte do platformových tenisiek a elegantným dámskych poltopánok.