Toto vo vašom šatníku nesmie chýbať

Toto vo vašom šatníku nesmie chýbať

„Nemám si čo obliecť!“ zúfalo skonštatovala už nejedna z nás, a pritom dvere na šatníku zatláčame nasilu, pretože ich nevieme zavrieť od množstva oblečenia, ktoré v ňom máme. Možno sa teraz usmievate, lebo to dôverne poznáte. Tu je pár skvelých tipov, ako mať v šatníku to najdôležitejšie, aby nás nezaskočila žiadna situácia.

Do práce i spoločnosti

Aby ste znova partnerovi nemuseli píliť ušiť vetou, že nemáte čo na seba, nabehnite do obchodu s elegantným oblečením, kde si viete zaobstarať:

  • bielu elegantnú blúzku

biela farba sa hodí na každú príležitosť, s ňou nikdy nič nepokazíte

  • čierne elegantné nohavice

k čiernej farbe viete kombinovať celú škálu farieb

  • sako

hodí sa k rifliam i k sukni, farba by mala vystihnúť vás a vašu originalitu

  • ležérny svetrík

skvelý v každom ročnom období a takmer pri každej príležitosti

Móda na každý deň

Zabudnúť by sme nemali ani na nadčasové džínsy, ktoré dnes kúpite v akejkoľvek farbe, obyčajné aj so vzorom. Neposledné miesto patrí nežným tunikám, ktoré pristanú každej žene, bez ohľadu na výšku, váhu a vek. Keď chcete pôsobiť elegantne a žensky, rozhodnite sa pre sukne rôznych dĺžok, štýlov a farieb. Uvidíte, že nejednému pánovi „utečie očko“, keď vás zazrie kráčať sebavedomo po meste. Sukne a ženy k sebe jednoducho patria!

Pozor na módne trendy

„Štýl je spôsob, ako povedať, kto ste, bez toho, aby ste museli hovoriť,“ tvrdí Rachel Zoe, dizajnérka. Súčasný módny priemysel ponúka milión možností, ako zaujať, avšak je len na vás, čo si z toho vytiahnete. Každá žena je jedinečná bytosť s vlastným životným príbehom, záujmami a prioritami. Treba si uvedomiť, že nie všetko moderné je pekné a nie všetko sa hodí k vašej osobnosti. Dajte si pozor, aby sa vám nestalo, že pohľady ľudí smerujúce na vás budú signalizovať len skryté posmešky. Veď móda by mala byť formou úniku a nie väzenie (Alexander McQueen ).