Túžite po krásnych plných perách? Ide to aj bez medicínskych zákrokov

Túžite po krásnych plných perách? Ide to aj bez medicínskych zákrokov

Zabudnite na kyselinu hylaurónovú, botox a iné špeciálne metódy, ktoré ženám napomáhajú vytvoriť taký objem pier, aký majú vytúžený. Ide to aj prirodzenou a oveľa jednoduchšou cestou a čo je hlavné – bez bolesti.

Hydratácia je základ

Jedna vec je, že chceme byť majiteľkami krásnych plných pier, ale podstatným faktom je, že sa nevieme správne postarať ani o tie, ktoré sme dostali do vienka. Dôležitá je v prvom rade správna starostlivosť. Práve hydratácia môže zaručiť, že budeme mať pery ako ideálne na bozkávanie. Ani si neuvedomujeme, ako sú naše ústa vystavované na obdiv. Dívame sa do očí, do tváre, na ruky, ale aj na pery. Dokážeme nimi zaujať, ale i sklamať.

Hydratujete svoje pery pravidelne ráno i večer, ale i cez deň a to najmä počas zimných mesiacov. Iba tie zdravé majú šancu vyniknúť a ohúriť. Výborné sú medové a propolisové balzamy.

Lesk ich opticky zväčší

Pohrajte sa aj s tieňovaním. Efekt väčších pier docieli aj správna technika líčenia. Ak teda chcete, aby vaše pery pôsobili plnšie, nanášajte dostratena svetlý odtieň do stredu. Výbornými pomocníkmi sú aj farebné či bezfarebné lesky na pery. Mnohé z nich sú obohatené špeciálnymi zložkami, ktoré na určitý časový okamih naozaj pery o malý kúsoček zväčšia. Pri najmenšom sa postarajú o to najmä vizuálne. Všetko, čo sa trbliece a leskne, automaticky vytvára objem. Ako pri obliekaní, tak i pri líčení.

Stará dobrá kontúrka

Do „dôchodku“ sa určite nechystá naša dobrá známa – kontúrka. Ak ste ich už dávno vyhodili, zájdite opäť do svojej drogérie a povyberajte si pár zaujímavých odtieňov. Prirodzené nude odtiene, ale i výrazné červené. Na kontúrkach je skvelé to, že pery naozaj opticky zväčšia a dá sa s nimi pekne klamať. Najmä tmavšie v kombinácii s tmavými rúžmi veľakrát obalamutia okolie. Dajte si však pozor, aby ste mali pery stále dokonale narúžované, inak sa prezradíte. Pery pokryté rúžom môžete aj naleskovať bezfarebným rúžom – tak sa efekt ešte viac umocní.