Úspech vďaka feromónom

Úspech vďaka feromónom

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, prečo je niekto oveľa úspešnejší ako vy, hoci sa zaoberá rovnakým biznisom? Využíva podobné pracovné nástroje a postupy, no napriek tomu počuje z úst svojich klientov slovko áno častejšie než vy.

Zapôsobte na city

Nie, nemusíte druhým plakať na ramene, aby si kúpili váš produkt. Úspech sa dá docieliť aj oveľa jednoduchšou cestou a navyše značne rafinovanou. Existuje totiž návnada, ktorú používajú všetci tí úspešní muži a ženy vo vašom okolí. Reč je o feromónoch, prchavých chemických látkach bez zápachu. Jednoducho sa v spoločnosti tých, ktorí majú dostatok feromónov (vyprodukovaných vlastnými potnými žľazami), cítime trochu inak, lepšie. Deje sa tak aj v ríši zvierat, ibaže tie vylučujú feromóny prirodzene a nepotrebujú situáciu zachraňovať voňavkami ako ľudia, keď feromónov produkujú málo. Účinkujú vždy na mozog jedincov toho istého druhu a spôsobujú zmeny v správaní alebo fyziologické zmeny. Samozrejme, efekt je vždy želaný. V prípade ľudí možno hovoriť o takom druhu feromónov, ktorý nás v očiach druhých robí príťažlivými. Obzvlášť to platí pri pôsobení na opačné pohlavie. Znamená to však, že vďaka feromónom budete úspešní iba pri rokovaniach s partnermi opačného pohlavia? Určite nie, pretože v podvedomí tieto látky pôsobia na každého.

Čisté i ako prímes

Dostať sa k feromónom nie je nič ťažké, zvlášť ak využívate online nakupovanie. Natrafíte na ne najmä v ponuke predajní s erotickými pomôckami. V tejto oblasti idú naozaj na dračku, pretože sú vynikajúcim afrodiziakom. Vám však ide o úspech v podnikaní, takže vás bude viac zaujímať to, že vám feromóny pomôžu zdvihnúť sebavedomie, náladu, dodajú energiu či druhých prinútia, aby vám dôverovali a rešpektovali vás. Nič nie je lepšie, ako sa pred dôležitým stretnutím cítiť maximálne uvoľnene, bez známok stresu či zlej nálady. Feromóny môžete použiť aj pred ťažkou skúškou alebo vo chvíľach, keď strácate chuť púšťať sa do čohokoľvek, pretože vediete únavný, hektický spôsob života. Dostanete sa k nim v čistej verzii, ale môžu byť aj súčasťou parfumov. Vaši klienti vás budú považovať za charizmatického človeka, ktorému sa radi zveria do rúk. Neznáma sila, ktorá ich k vám bude priťahovať, však ostane vaším tajomstvom.