Vhodné darčeky pre veľkých cestovateľov

Vhodné darčeky pre veľkých cestovateľov

Niektorým ľuďom sa naozaj veľmi ťažko vymýšľajú vhodné darčeky. Či už preto, že si poviete, že už vlastne majú všetko alebo sú takí nároční, že trafiť sa do ich vkusu je jednoducho nemožné. Avšak – čo ak patria k vášnivým cestovateľom a práve praktické predmety sú niečo, čo by ich naozaj potešilo?

Šikovné vecičky na telefón a rôzne príslušenstvá

Pri čítaní týchto riadkov si viacerí klepneme po čele – no veď jasné! Že nám to skôr nenapadlo! Počnúc od selfie tyče, cez bezdrôtové slúchadlá až po rôzne externé nabíjačky. Všetko sú to praktické pomôcky využiteľné naozaj kedykoľvek a kdekoľvek. Dovolenkári, ale aj akční turisti si predsa radi fotografujú svoje splnené cestovateľské sny a ešte radšej sa s nimi následne pochvália na sociálnych sieťach. Ale aj také puzdrá alebo kryty na mobily, ktoré ochránia telefón za každých okolností – sú darčeky na nezaplatenie. Rozhodne vyjdú lacnejšie ako nový aparát.

Cestovné vankúše, deky alebo iný kúsok domova

Do auta, do vlaku, do lietadla, či na pláž. Malý vankúšik musí byť! Rozhodne by mal upútať svojim dizajnom, ale to vy najlepšie viete, čo prijímateľa najviac poteší. Niekto miluje vtipné hlúposti, niekto skôr klasiku a eleganciu a dámy obvykle čosi romantické. Môžete zakúpiť vankúšik s podobizňou mesta, ktoré daná osoba túži navštíviť. Už bude k svojmu snu opäť o čosi bližšie. Príjemné hrejivé deky zas prinavrátia pocit domova, aj keby ste boli na konci sveta.

Cestovné tašky, ruksaky, kufre a dobrá kniha do ruky

Jednoznačne nič nepokazíte kúpou kvalitného cestovného kufra, kozmetických taštičiek alebo praktických ruksakov, kam sa zmestia všetky cennosti a veci dôležité na prežitie. Sem mimochodom môže patriť aj fľaša chutnej domácej…

Cestovanie je príjemnejšie s dobrou a pútavou knihou alebo s veľkým špeciálom krížoviek či sudoku. Skráti vám dlhé čakanie na letisku, presuny v autobusoch alebo si pri nej super oddýchnete na krásnej piesočnatej pláži kdesi na Havai. Určite by sa dalo toho vymyslieť aj viac, ale teraz sme to slušne nakopli a zvyšok originálnej fantázie je už na vás. J