Vybavte si cestovné poistenie pred odchodom na letnú dovolenku

Vybavte si cestovné poistenie pred odchodom na letnú dovolenku

Už sa neviete dočkať, kedy budete stáť na letisku a budete si predstavovať, či hotel, ktorý ste si vybrali, bude vyzerať tak, ako ste ho videli na fotografiách na internete? 

Letné dovolenky sa pomaly, ale isto rozbiehajú a ak aj vy plánujete oddych pri mori ďaleko za hranicami našej krajiny, mali by ste vedieť, že skôr, ako opustíte našu krajinu, mali by ste si vybaviť cestovné poistenie. 

V prípade, že sa niečo stane 

Nikdy nemôžete s určitosťou povedať, či si na dovolenke nespôsobíte nejaké zranenie, alebo vám nebodaj niekto niečo ukradne – peniaze, batožinu. V týchto prípadoch vám nepomôže nič iné, len cestovné poistenie, ktoré je síce mnohými zatracované, no neprávom. Mnohí ľudia chcú šetriť na všetkom, kde sa len tá a šetria aj na cestovnom poistení – nezabezpečujú si ho. Zamyslite sa, má zmysel riskovať zdravie vás a vašich detí, len preto, lebo nechcete platiť pár eur za cestovné poistenie? V prípade akejkoľvek nepríjemnosti vás ochráni a to určite stojí za tých pár eur.

V prípade, že sa niečo stane, budete mať poistné krytie, ktoré nikdy nie je na škodu, ak sa nachádzate ďaleko za hranicami našej republiky. 

Poistenie na dovolenku 

Z cestovných poistení si môžete vybrať poistenie podľa typu dovolenky – lyžovačka, hory, more. Aktuálne však budete potrebovať poistenie na dovolenku, keďže sa začala sezóna letných dovoleniek pri mori. Pre vás bude výhodou, že si ho môžete vybaviť aj pár hodín pred odletom – cez internet. Spravíte pár klikov a máte zabezpečené cestovné poistenie pre všetkých členov rodiny. Také jednoduché, že?

Na zdraví a vašom majetku by vám malo záležať, preto neváhajte a skôr, ako odcestujete, si vybavte pre vás najvýhodnejšie cestovné poistenie. Určite nebudete ľutovať, že ste si zaplatili cestovné poistenie. Bezstarostne si budete môcť užívať oddych pri mori, pláže a rodinu.

Photo by Paolo Rosa on Unsplash.com