Vyčistite si auru

Vyčistite si auru

Teraz, keď už vieme, čo je to aura a ako vplýva na naše fyzické i duševné zdravie, mali by sme si uvedomiť, že je potrebné sa o ňu aj náležite postarať. Každú sekundu nášho bytia sme totiž vystavení rôznym vplyvom nášho prostredia. Aj naše telá sú zložené z atómov, a teda z energie. Hoci energia ako taká je skutočne nevyčerpateľná, no my ľudia ju dokážeme veľmi ľahko strácať. To sú momenty, kedy sa cítime unavení, apatickí, deprimovaní, úzkostliví a najhoršie je to vtedy, keď sa k tomu všetkému prihlásia aj choroby.

Každodenný rituál

Každý deň nás postretnú rôzne situácie. Tie príjemné sa s nami nesú a spôsobujú nám radosť a dobrú náladu. Čerpáme z nich silu a chuť do nového života. Avšak počas dňa nás veru dokážu prekvapiť aj nemilé momenty, ktoré nás zarmútia, sklamú, nahnevajú alebo iným spôsobom demotivujú. Pri tom všetkom si ani neuvedomujeme, ako sa na nás všetko „nalepí“. S tými dobrými a príjemnými pocitmi si preto nosíme do postele a do ďalšieho dňa aj tie negatívne.

Azda každý uzná, že nie je nič príjemné zaťažovať svoju myseľ či zdravie so „zlými“ vecami, veď je toho na svete aj tak dosť – o čom nás denno denne presviedčajú aj správy v televízii. Preto existuje riešenie, ako si vyčistíme svoju auru bez toho, aby sme museli chodiť k uznávaným odborníkom. Sami a z pohodlia domova si tak dokážeme veľmi jednoducho dopomôcť k spokojnosti.

Pár spôsobov ako na to

  • Robte všetko to, čo vás baví a napĺňa. Môžete si napríklad pustiť vašu obľúbenú hudbu, alebo sa stretnúť s najlepšou priateľkou a dať si spolu kávu. Pocity šťastia ,ktoré sa k vám dostanú, sú obrovským zdrojom novej a silnej energie.
  • Pobyt v prírode a práca v záhradke vás „uzemnia“. Spoja vás s nevyčerpateľnou energiou ešte viac a doplnia všetky prázdne miesta.
  • Soľný kúpeľ – zbaví vaše telo nečistôt a od  negatívnych pocitov, pretože soľ má schopnosť vyťahovať a nasávať.
  • Sprchovanie sa – predstavujte si, ako s prúdom vody odteká aj všetko negatívne, čo sa na vás počas dňa nalepilo.
  • Noste prívesky z rôznych kryštálov ako napr. čierny turmalín, ohňový achát, čo dymový kremeň.
  • Dym z horiacej šalvie obnovuje a upokojuje.
  • Esenciálne oleje a sviečky – zapálením sviečok ich plameň nasaje do seba všetko negatívne a vy sa budete cítiť ako „znovuzrodení“.