V štýle „Mini Me“

V štýle „Mini Me“

Páči sa vám, keď na ulici stretnete dokonale zladenú rodinku, ktorá svojím oblečením dáva jasne najavo, že jej členovia sú nerozluční? Ľudia v rovnakých alebo podobných módnych kúskoch určite pútajú dostatok pozornosti a pôsobia originálne.

Aká matka, taká Katka…

Hore ruku tá z vás, čo sa nikdy nechcela podobať svojej mamke! Asi sa nenájde žena, ktorá v detstve nechodila v maminých sukniach, topánkach na podpätkoch a rúžom na perách. Chlapci sa tiež nedajú zahanbiť a v detstve si naťahujú tatovo pyžamo alebo košeľu. Všetci malí výmyselníci dnes môžu byť radi, že sa svojim rodičom dokážu pripodobniť aspoň oblečením. Módni návrhári už bežne pracujú na kolekciách pre matky a dcéry, otcov a synov či dokonca pre celé rodiny. To, čo má na sebe oblečené matka, môže nosiť aj jej dcéra, ibaže vo vlastnej konfekčnej veľkosti. Keď sa takto nahodená dvojka vyberie do ulíc, určite zožne obdiv a pár prekvapených úsmevov.

Kombinujte podobné

Nevlastníte originálne kúsky z niektorej kolekcie Mini Me? To nič, určite sa vo vašich skriniach nachádza oblečenie, ktoré si je aspoň trocha podobné. Žena sa môže zaodieť do rifľových šiat a dcérka tiež, aj keď do úplne iných a s detským vzorom. Variantom je tiež rifľová sukňa, šortky alebo nohavice. Chlapec si zasa môže obliecť džínsy a károvanú košeľu, rovnako ako jeho otec. Výsledkom bude veľmi prirodzený štýl rodiny. Dajte si však pozor, aby ste sa vyhli oblečeniu, ktoré je nevhodné k vášmu veku a veku vašich detí. Obrázky rozprávkových postavičiek patria mladistvým, hlboké výstrihy a decentné strihy a farby zasa dospelým.

Aj celebrity milujú štýl Mini Me

Zaiste nám dáte za pravdu, že cieľom módy Mini Me je predovšetkým zaujať okolie. Možno práve preto si našla svojich nasledovníkov aj vo svete celebrít. Známa modelka Kate Moss oblieka do podobného svoju dcéru Lilu Grace, herec Matthew McConaughey svojho syna Leviho a herečka Jessica Alba dcéru Honor a dalo by sa menovať aj ďalej. Okrem toho, že okolie vzdychá nad mocou génov a podobnosťou rodičov a ich detí, vďaka ktorej ihneď každý vie, že k sebe patria, môže sa kochať aj ich jedinečným vkusom. Tak čo, idete do toho aj vy? Ulica bude vaše javisko!